Ara
Close this search box.

0532 281 99 95

Krem Kavanoz Toptan Satış

Krem kavanozları, cilt için gerekli olan ve hemen hemen herkesin kullandığı krem, vazelin, nemlendirici gibi kozmetik ürünlerin saklanmasına yardımcı olan kaplardır. Doğru yerden alındığında saklanmak istenen kozmetik ürünlerin kalitesini asla düşürmeyen krem kavanozlar, cilt sağlığı için oldukça yararlı olan kremlerin, vazelinlerin en sağlıklı şekilde depolanmasını sağlar. Krem kavanoz modelleri, toptan olarak satın alındığında oldukça avantajlı olmaktadır.

30 Cc Buzlu Cam Krem Kavanoz
30 Cc Buzlu Cam Krem Kavanozu Takım
30 Cc Amber Renk Krem Kavanozu
30 Cc Amber Renk Krem Kavanozu
50 ML/CC Paşabahçe Cam Krem Kavanoz
50 ML/CC Paşabahçe Cam Krem Kavanoz
50 CC/ML Amber Renk Krem Kavanoz
50 CC/ML Amber Renk Krem Kavanoz
50 CC/ML İthal Cam Krem Kavanoz
50 CC/ML İthal Cam Krem Kavanoz
50 CC/ML İthal Krem Koruyucu
50 CC/ML İthal Krem Koruyucu

Cilt sağlığı için gerekli olan kozmetik ürünleri en iyi şekilde depolamayı sağlayacak krem kavanoz modelleri, farklı kapasite seçeneklerine sahiptir. Bunlar içinde 30 cc kavanozlar olduğu gibi, 50 cc kapasiteye sahip modeller de yer almaktadır. Renk bakımından, krem kavanoz modelleri içinde amber ön plandadır. Bunun yanında, dış kısmı siyah ve beyaz olan krem kavanoz seçenekleri de mevcuttur. Toptan veya perakende olarak satın alabileceğiniz krem kavanoz seçeneklerinde, aşağıdaki modelleri tercih edebilirsiniz:

  • 30 cc Buzlu İthal Krem Kavanozu
  • 30 cc Amber Renk Krem Kavanoz
  • 50 ml/cc Paşabahçe Cam Krem Kavanoz
  • 50 ml/cc Amber Renk Krem Kavanoz
  • 50 ml/cc İthal Cam Krem Kavanoz
  • 50 ml/cc İthal Krem Koruyucu

Krem Kavanoz Modelleri

Geniş kullanım alanına sahip krem kavanoz çeşitleri, birçok farklı amaç için kullanılabilir. Krem, nemlendirici veya benzeri kozmetik, bakım ürünlerinin muhafaza edilmesinde, 30 ve 50 cc olarak iki farklı kavanoz kapasite seçeneği mevcuttur. Ürünler bunun yanında, seyahat ederken de oldukça kolay taşınabilir.

Dayanıklı malzeme, ürünlerin öne çıkan diğer avantajıdır. Tüm ürünler, krem kavanozlarında uzun süre sağlıklı ve taze kalabilir. Estetik bir dış tasarım konsepti de krem kavanoz modellerinin avantajlarından biridir.

Krem Kavanoz Fiyatları

Kozmetik ürünlerin uygun koşullarda saklanması için krem kavanoz, olmazsa olmaz ürünler içindedir. Krem kavanoz fiyatları alacağınız model ve saklama kapasitesine göre farklılık göstermektedir. Krem kavanoz satın alırken, fiyatları etkileyen en önemli kriter sipariş miktarıdır. Toptan krem kavanoz fiyatları, oldukça düşük maliyetlerle karşınıza çıkabilir. Perakende krem kavanoz seçeneklerinde ise, fiyat ortalaması daha yüksektir. Krem kavanoz modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Sahil Ticaret güvencesiyle, ihtiyacınız olan krem kavanozları satın alın.

Telefon İletişim