Ara
Close this search box.

0532 281 99 95

Sahil Ticaret Göz ve Ambalaj Şişe

Sahil Ticaret, İstanbul’da yer alan bir cam şişe ve türevleri satış firmasıdır. Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren Sahil Ticaret, müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Firmamız, cam şişe ve türevleri alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Ekibimiz, sektörde uzun yıllardır tecrübe sahibi olan ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmekteyiz.

Sahil Ticaret, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Firmamız, cam şişeler, cam kavanozlar,krem kavanozlar, cam flakonlar, ecza şişeleri ve cam şişe kapakları gibi ürünleri stoklarında bulundurmaktadır. Müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için sürekli olarak ürün yelpazesini genişletmektedir. Firmamız, müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için çalışmaktadır. Ayrıca müşterilerimize hızlı ve etkili bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Eğer cam şişe ve türevleri alanında bir ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Sahil Ticaret olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırız.

 

CAM ŞİŞE VE CAM KAVANOZUN KISA TARİHİ

İlk cam şişeler güneydoğu Asya’da yakaşık M.Ö ve Roma İmparatorluğu’nda 1 M.S civarıda üretilmiştir.Cam şişe ve cam kavanoz endüstrisi , 1675 yılında Jamestown’daki yerleşimcilerin ilk cam eritme fırınını geliştirmesiyle başta Amerika olmak üzere Dünyada yavaş yavaş yayılan bir endsütri haline geldi.1880 yılında otomatik cam şişe üfleme makinesinin icadı ile cam şişe ve kavanoz yapım işlemi sanayileşti.Ülkemizde ise , Atatürk’ün talimatlarıyla 1935’te kurulan Paşabahçe modern cam sanayisinin halihazırda Dünya’daki en iyi temsilcilerinden biridir.

CAM ŞİŞE VE CAM KAVANOZUN KULLANIM ALANLARI

Cam şişe ve cam kavanozlar kullanım amacına ve ihtiyaca göre çok çeşitli ebatlarda ve hacimlerde üretilen ürünlerdir.Yaygın olarak içecek ve yiyecek olmak üzere çeşitli sıvı ve katı maddelerin yanı sıra kimyasalların ve ila.ların muhafaza edilmesi amacıyla kullanılan cam şişeler ve cam kavanozlar , 10 cc ile 15 litre aralığında genel ve özel kullanım amacıyla üretilmektedir.Zeytinyağı şişeleri , su şişeleri,süt şişeleri,sirke şişeleri,alkol şişeleri,ecza şişeleri,kozmetik şişeleri,parfüm şişeleri en yaygın kullanılan cam şişe çeşitleridir.Bal,turşu,zeytin,salça,yoğurt,bebek maması,konserve gibi sayabileceğimiz yüzlerce çeşit gıda maddesinin sağlıklı olarak muhafaza edilmesi için ise cam kavanoz kullanımı oldukça önemlidir.

Bizimle İletişime Geçmek İster misin?

0553 732 32 84
ve
0532 281 99 95
numaralarını arayabilirsiniz!
Call Now ButtonTelefon İletişim