Ara
Close this search box.

0532 281 99 95

Hakkımızda

Sahil Ticaret, İstanbul’da yer alan bir cam şişe ve türevleri satış firmasıdır. Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren Sahil Ticaret, müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Firmamız, cam şişe ve türevleri alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Ekibimiz, sektörde uzun yıllardır tecrübe sahibi olan ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmekteyiz.

Sahil Ticaret, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Firmamız, cam şişeler, cam kavanozlar,krem kavanozlar, cam flakonlar, ecza şişeleri ve cam şişe kapakları gibi ürünleri stoklarında bulundurmaktadır. Müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için sürekli olarak ürün yelpazesini genişletmektedir. Firmamız, müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için çalışmaktadır. Ayrıca müşterilerimize hızlı ve etkili bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Eğer cam şişe ve türevleri alanında bir ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Sahil Ticaret olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırız.

 

Bizimle İletişime Geçmek İster misin?

0553 732 32 84
ve

0532 281 99 95
numaralarını arayabilirsiniz!
Telefon İletişim