Cam Hacamat Kavanozu

Cam hacamat kavanozu, hacamat tedavisinde kullanılan önemli ekipmanlardan biridir. Binlerce yıldır birçok kültürde kullanılan hacamat tedavisi, vücuttan kirli kanın çekilmesi işlemine dayanır. Geleneksel tıp veya alternatif tıp dünyasında tercih edilen hacamat tedavisinin etkili olması adına, hacamat ekipmanları da önem taşımaktadır. Cam hacamat kavanozu, hacamat tedavisi sürecinde önemli yardımcılardan biridir. Uygulama esnasında vücuttan gelen kirli kan, kavanozlarda pratik bir şekilde depolanabilir.

190 ML Cam Hacamat Kavanozu
210 ML Cam Hacamat Kavanozu

Cam Hacamat Kavanozu Modelleri

Hacamat kavanozu aynı zamanda hacamat kupası olarak da bilinmektedir. Hacamat tedavisi bundan dolayı kupa tedavisi olarak da biliniyor. İhtiyaca göre tercih edebileceğiniz iki farklı cam hacamat kavanozu ön plandadır. Sızdırmaz kapak özelliğine sahip kavanozlar, kupa tedavisinde önemli yardımcıdır. Kavanozlarda iki farklı boyut seçeneği vardır:

  • 190 cc/ml cam hacamat kavanozu
  • 210 cc/ml cam hacamat kavanozu

Hacamat tedavisinde profesyonel bir uygulama yapmayı düşünüyorsanız, kavanoz gibi tüm ekipmanları üst düzey kalitede tercih etmelisiniz. Hacamatta, vücuttan alınan kirli kanın sızdırmaz kapağa sahip kavanozda toplanması önemlidir. Hijyenik bir ortamda yapılan hacamat uygulamasında, cam kavanozlarda kaliteden ödün vermeyin. 190 cc ve 210 cc / ml seçeneklerine sahip hacamat kupası seçeneklerini dilerseniz toptan satın alabilirsiniz. Toptan hacamat kupası veya toptan hacamat kavanozu, hastalara en iyi hizmeti sunmanızı sağlar. Farklı kapak rengi çeşitlerine sahip olan hacamat kavanozları, sağlam yapısı ve sızdırmaz özelliğiyle öne çıkmaktadır.

Hacamat Kavanozu Fiyatları Ne Kadar?

Geleneksel tıbbın mucizesi olan hacamat tedavisi, ıslak ve kuru olmak üzere iki farklı yöntemle uygulanıyor. Faydaları içinde migren, baş ağrısı, boyun ağrısı ve birçok hastalık olan hacamatta ekipmanlar eksiksiz olmalıdır. Hacamat kavanozu da, hacamat yağı, masası ve cımbızı, iğnesi ile birlikte önemli hacamat malzemeleri içindedir. Hacamat kavanozu fiyatları, tekli veya toptan alıma göre değişebilir. Online alışveriş sitemiz üzerinden, cam hacamat kavanozu fiyatları alabilirsiniz. 190 cc ve 210 cc olmak üzere iki farklı çeşite sahip hacamat kavanozlarında internetten en ucuz, indirimli fiyatları bulabilirsiniz. Hacamat tedavisini profesyonel bir şekilde uygulamak istiyorsanız, internetten cam hacamat kavanozu çeşitlerini inceleyin, hemen satın alın.

Call Now ButtonTelefon İletişim